Dizi Takip Sistemi “DTS”.

Dizileri takip ederken zorlanıyor musunuz?

Dizileri takip ederken zorlanıyor musunuz?

Şimdilik böyle bir sistem yok, belki de vardır kim bilir?

Dediğim gibi şimdilik böyle bir sistem yok ama manuel olarak takip edebileceğiniz bazı siteler ile benim gibi çok fazla dizi izliyorsanız “acaba hangi bölümde kalmıştım?” olayına düşmezsiniz.

Yerli sitelerden bazıları bu işlemi yapıyor ama biliyorsunuz ki Yabancı dizi miktarı astronomik olduğu için bir yerden sonra tıkanıyorlar. Haksız da sayılmazlar, çok zahmetli iş.

Yerli sitelerden Divx Planet takvimi iyi işleyen takvimlerden bir tanesi, bunun haricinde 22dakika‘nın da iyi bir takvimi var fakat fazla güncellemiyorlar.

Asıl yazının amacında ki 3 siteye dikkat çekmek isterim. Üçü de yabancı ve üyelik sistemi ile çalışıyorlar.

Dizilerinizi favori listenize ekliyorsunuz ve sitenin anasayfasındaki olan aylık takvimden hangi diziniz hangi günde, bu hafta var mı yok mu? hemen öğreniyorsunuz.

Bu sitelerden 1.si TV Calendar. Karanlık bir tasarıma sahip sitenin tek eksiği favori sitelerinizin yeni bölümü yayınlandığında email ile bildirmemesi… iCal dosyasını indirip, google takvime ekledikten sonra ise ister bilgisayarınızda isterseniz de telefonunuzda dizilerinizi rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Diğer bir site ise Episode Calendar, bu sitenin artı özelliği ise favori dizilerinizden yenilikleri email ile bildiriyor olması.

Üçüncün site ise Tv Countdown ama açıkçası pek kullanmadım. Buda güzel : )

Ayrıca 2 sitenin dizi sayfasında izlediğiniz bölümleri işaretleyip nerede kaldığınızı 1 sene geçse bile rahatlıkla biliyor olmanız büyük bir kolaylık.

Daha ne olsun?


Güncelleme!

Uzun zamandır kullandığım bir site TV Time, muhteşem bir kolaylık sağlıyor ve uzun zamandır izlemediğim bir dizinin bile hangi bölümünde kaldım buradan bakıp devam ediyorum.

Profil linkim:

https://www.tvtime.com/en/user/8061228/profile

| Yayın tarihi: 29 / 01 / 14
dizi / Genel / Ordan Burdan / Tv | 0 Yorum
  • Mutlu Ol Yeter Nerede Çekiliyor?

    Nerede?

  • Kardeş Payı Nerede Çekiliyor?

    Nerde?

  • The Walking Dead sezon arası, darası.

    Daha geçen gün başlamasını beklerken ne zaman 8. bölüm oldu da sezon arası verdiler.

we love design & photography
thanks for stopping by.
A digital
agency
crazy!
!
Contact.
info[at]guvenceylan.net
Menu https://bestvpncanada.ca/