Hakkımda.

Art Direktör, UX/UI, Front & End
Fotoğrafçılık.

01

Kısaca.

Art direktör, fotoğrafçı ve front&end developer. 10 yıldan fazla fotoğrafçı ve tasarımcı geçmişimin getirdiği deneyim ve bilgi ile mesleğimi en iyi şekilde icra etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bazen bir tasarım ajansında, bazen bir bilişim firmasında bazen de tek başıma bir yerlerde karşı karşıya gelebiliriz.
Saygı ve sevgilerimle..

02

Yetenek ve beceriler.

Web tasarım alanında, tasarım sürecinden yazılım sürecine kadar olan kısımın gerçekleşmesini ve yönetimini yapıyorum. PSD olarak grid sistem ve web tasarım kurallarına göre hazırlanmış olan bir projeyi kodlamasını ben yapacaksam responsive ve tasarayıcı uyumlu olarak HTML5 ve CSS3 ile kodluyorum. Kullanıcılar için UX ilkeleri ve UI tasarımı, tasarımı gerçekleştirmek için ise Adobe Creative Suite ailesi kesinlikle vaz geçilmezim.

Grafik Tasarım ise firmanın kurumsal kimliğini oluşturan kısım. Logosundan kartvizitine tüm tasarım ihtiyaçları ve kreatif çalışmaları hazırlıyorum.

03

Ailem.

Ailem benim için her şeyden önce gelir, işten, çalışmaktan, patrondan, müşteriden.

2010 yılından bu yana eşim Ebru ile hayatlarımız bir. Onun eşsiz desteği ve yardımı ile bu günlere gelebildim. Çok şanslı bir adamım 🙂

Ayrıca 2 tane de fırlamamız var. Biri Gece diğer Kül. Gece’yi doyuramıyoruz, aç kalırsa bizi de yiyebilir.

we love design & photography
thanks for stopping by.
A digital
agency
crazy!
!
Contact.
info[at]guvenceylan.net
Menu https://bestvpncanada.ca/