Our Services.

Or how can I help you?

01

Web tasarım.

Web tasarımı bir kurum, kişi, müzik grubu için internette vazgeçilmes bir kimliktir. Eve sizin internette ki kimliğiniz websitenizdir. Bu websitesinin sizi yansıtacağını unutmayınız, gelişi güzel basit ve ucuz bir websitesi, sizinle çalışacak veya ilgilenecek kişilerde kötü bir etki bırakabilir.

Websitenin kreatif olması profesyonel kişilerce sağlanabilir. Bunun haricinde website içeriği amacına uygun olmuş olmalı, buda tasarımı çok önemli bir yere koyuyor.

Tasarım önemlidir,

Tasarım sizi yansıtır, işinizi, profesyonelliğinizi ve işinize olan saygınızı belli eder. Tasarımı ciddiye alın, ucuz etin yahnisi yavan olur.

İşte bu noktada ben devreye giriyorum, birlikte oturup, sitemizin nasıl olacağını, neler olması gerektiğini, kurumsal konuları, hangi amaca uygun olması gerektiğini oturup konuşuyoruz.

Ne istediğini bilmek önemli, eğer ne istediğinizi bilmiyorsanız bunu

03

Front End.

Profesyonel olarak html5 ve css3 kullanarak mobil uyumlu bir şekilde html/css/js kodlanması ve test edilmesi.

Genelde tasarımını yaptığım sitelerin kodlamasını yapıyorum ancak tasarımı yapılmış veya mobil uyumlu olmayan sitelerin de kodlamasını tekrar baştan yazmak gerekebilir.

03

Yönetim Paneli.

Hazırladığım websitelerinde istenirse yönetim paneli hazırlanıp yönetimi kullanıcıya bırakabiliriz.

Yönetim paneli olarak Google tarafından da oldukça desteklenen ve seo açısından çok yararlı bulduğum WordPress yönetim panelini kullanıyorum.

Tabi yazılım dili olarak başka istenirse o şekilde de çözüm ortaklarımız ile yola çıkarak .net veya asp olarak yönetim panelli site hazırlanabilir.

03

Grafik tasarım.

Web tarafında ki kimliği anladık, peki gerçekte olan kimliğimiz ne olacak? Tabi burada nüfus kağıdından bahsetmiyorum.

Firma, kişi, grup, müzisye logosu ile tanınır. En basitinden bir konser var afişte düz yazı ile grup isminin yazılı olmasını istersiniz yoksa logonuzun mu?

Logo da amacına uygun olmak zorunda, müzik yönünden örnek vereyim. Bir alternatif gruba black metal logosu yaparsanız o grup öyle bir yanlış tanınır ki kimse düzeltemez bir daha…

Kurumsal kimlik

Kurumsal kimlik firmaların  a4 kağıt, antetli zarf, kartvizit, teklif veya sunum dosyasından oluşan, özel tasarımlar ile kalitesi artan ve firmanın ön planda ki araçlarıdır. Hepsinin bir uyum halinde olması önemlidir, basit te olsa bu uyum bozulmamalıdır.

Logo tasarımı

Kurumsal firma, kişi, müzisyen, müzik grubu vb oluşumların kes

05

Fotoğraf.

Tasarım ve kodlamanın yanı sıra genelde hobi olarak fotoğraf çekiyorum. Çoğunlukla doğa ve konser fotoğrafı başta olmak üzere istenirse;

Grup promo fotoğraf çekimi, ürün fotoğrafları, otel fotoğrafları, mekan fotoğrafları, mimari fotoğraflar, düğün fotoğrafları, dış çekim fotoğrafları, bebek fotoğrafları, doğum fotoğrafları ve sahne performansı fotoğraf çekimi konusunda profesyonel bir şekilde birlikte çalışabiliriz.

we love design & photography
thanks for stopping by.
A digital
agency
crazy!
!
Contact.
info[at]guvenceylan.net
Menu
https://bestvpncanada.ca/